• Pensioen- en actuarieel advies

    Voor: werkgevers, ondernemingsraden en pensioenuitvoerders

    Edmond Halley

Pensioenadvies en actuariaat

voor werkgever, ondernemingsraad
en pensioenuitvoerder

Persoonlijk financieel advies

voor ondernemer
en executive

opleidingen

Trainingen en workshops

voor werkgever, ondernemingsraad
en financieel adviseur

Pensioenadvies klantopdrachten

Wat we al voor andere klanten deden en wat ze daar van vonden

Onze mensen

Alieke Doornink

Alieke Doornink

Pensioenconsultant

Doornink@edmondhalley.nl

06 28 59 11 99

Els Janssen

Els Janssen

Pensioenmanager

Janssen@edmondhalley.nl

06 51 91 69 84

Judith Scherrenberg

Judith Scherrenberg

Pensioenconsultant, financieel planner

Scherrenberg@edmondhalley.nl

06 52 23 96 87

Inge Thomassen

Inge Thomassen

Pensioenadviseur, financieel planner

Thomassen@edmondhalley.nl

06 37 16 71 47

Jeroen Tuijp

Jeroen Tuijp

Actuaris, pensioenconsultant en toezichthouder

Tuijp@edmondhalley.nl

06 27 97 95 55

Wim Hoogendoorn

Wim Hoogendoorn

Pensioenconsultant

Hoogendoorn@edmondhalley.nl

06 12 63 32 85

Mark Jordens

Mark Jordens

Consultant, trainer

Jordens@edmondhalley.nl

06 24 71 72 55